Cukiernia

Tort na 18 urodziny

Standard, 3 sierpnia 2015, TomekA, 0 Views

Jeśli zbliża się osiemnastka twojego dziecka, chrześniaka, rodzeństwa lub po prostu bliskiej ci osoby, powinieneś zadbać o odpowiednią oprawę tego święta. 18 urodziny to niezwykły jubileusz. W końcu to właśnie z dniem ukończenia 18 lat wkraczamy w dorosłość, wydaje nam się, że świat otwiera przed nami nowe możliwości i możemy się już usamodzielnić. Jednak przed zderzeniem z szarą rzeczywistością dorosłego życia należy jeszcze przeżyć niezapomnianą imprezę.

Zrobienie tortu na 18 urodziny to nie lada wyzwanie. Jednak nawet amator może spróbować zmierzyć się z trudną sztuką cukierniczą. Wystarczy trochę zaangażowania i dobrych chęci. Dekoracje tortów na 18 urodziny nie muszą być nudne. Nasz wypiek może być oryginalny i zabawny. Ciekawe figurki sprawią, że z pewnością będzie on oryginalny i śmieszny. Dodatkowo na uwagę zasługują różnego rodzaju barwniki, konfetti, maczki, czy groszki, które świetnie przyozdobią nawet najprostszy tort i sprawią, że przykuje on uwagę wszystkich uczestników imprezy.

Torty dają wiele możliwości. Mogą być piętrowe lub jednopoziomowe, z lukrem, śmietaną, czy różnego koloru ciastem. To na jaki wypiek postawimy zależy od tego, co lubi jubilat. Jeśli jest on wielbicielem owoców możemy je dodać do naszego tortu, jeśli przepada za słodyczami, tort może być nieco słodszy i bogatszy. Zrobienie idealnego tortu nie jest łatwe. Jednak wypiek nie zawsze musi być idealny. Jeśli przyrządzimy go z sercem i pięknie przyozdobimy z pewnością spodoba się osiemnastolatkowi.

You Might Also Want To Read

Przyjęcie na 18 urodziny

3 sierpnia 2015

Jak stworzyć zachwycający tort?

3 sierpnia 2015

Przygoda z wypiekami, jak zacząć

3 sierpnia 2015

  • Reply Piotr 28 kwietnia 2016 at 18:07

    Świetny tort zjadłem wzrokiem 😛

  • Leave a Reply